KONST / Litografier / Litografi 6525095
nr 652 5095
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Litografi, Charles Sjöholm (f. 1933), Östermalms Saluhall, 50x60 cm, signerad, 195/300
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 augusti 2010
kl 18:07:17
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
550 kr
600 kr
650 kr
800 kr
750 kr
850 kr
900 kr
950 kr
1.000 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm